Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar

Artık kullanmadığınız ev eşyalarınızı kolayca nakit paraya çevirebilirsiniz. Nakliye ile taşınması güç ve yüksek maliyet çıkaran, ancak değerinde elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı değerinde satmanızın tam zamanı! Oldukça hareketli olan ikinci el eşya alım satım sektörüne göz attıktan sonra, sektörün hızlı ve kaliteli biçimde gerçekleştiği firmalara bakabiliriz. İstanbul’da bu semtlerin başında hiç kuşkusuz Şirinevler ve Bahçelievler semtleri gelmektedir. Bahçelievler ikinci el eşya alanlar açısından, İstanbul’un en zengin semtlerinden biridir.

Peki Bahçelievler ikinci el eşya alanlar arasında en kaliteli 2. el eşya hizmeti veren firma hangisi? Bu soruya yanıt aramadan önce, spotçu kelimesinin anlamına ve günümüzdeki kullanımına bir göz atalım.

Kelime anlamının dışında, günümüzde daha yaygın olarak ikinci el eşya alım satımı yapan yerlere spotçu denmektedir. Spot eşyalar arasında ise çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın ve ocaklı fırınlardan koltuk ve koltuk takımlarına; yemek odası takımları, baza, yatak ve yatak odası takımlarından gardırop modellerine kadar akla gelebilecek her türden ev eşyası bulunur. Spotçular aynı zamanda, çalışır durumda olan elektronik eşya grubuyla birlikte, kullanımında sorun olmayan ve kozmetik açıdan sorunsuz olan eşyalarınızı nakit para ile gerçek değerinde satabileceğiniz mağazalardır.

Bahçelievler 2. El Eşya Alan Yerler

Yukarıda sıraladığımız tüm bu nedenlerle birlikte, İstanbul’da hızla gelişmeye devam eden bir iş alanına dönüşen Bahçelievler spotçu dükkanları, elinizde kalan eşyaları nakite çevirme fırsatı sunmaktadır. Eğer siz de bu civarlarda yaşıyorsanız ve kullanmadığınız ikinci el ev eşyalarını satmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Bahçelievler ikinci el eşya alanlar arasında en yüksek fiyat teklifini tek bir telefonla alabilirsiniz.

Şair Ticaret İstanbul’un en değerli semtlerinden biri olan Bahçelievler’e oldukça yakın olan, en güvenilir 2. el eşya pazarı olarak da anılmaktadır. Kurulduğu yerdeki ilk spotçulardan biri olarak nam salan Şair Ticaret, 1990’lı yılların başından beri aynı güven ortamında çalışmalarını sürdürmektedir. Yoğun talep ve memnun müşteri portföyü sayesinde çok kısa bir sürede 2. mağazasını da hizmete sunan firma, 30 yıla yaklaşan sektörel tecrübesiyle birlikte artık evinizde kullanmadığınız ikinci el televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi 2. el elektronik aletler ve diğer beyaz eşyalarınız; yatak, baza, koltuk ve koltuk takımı, masa, sandalye ve takımları, gardırop, dolap gibi mobilyalarınız; küçük mutfak aletleri ve küçük ev aletleri gibi aklınıza gelebilecek her türlü ev eşyasını değerinde satın alıyor. Üstelik, ücretsiz nakliyat avantajı sayesinde, Bahçelievler ikinci el eşya alanlar arasında en karlı alışverişi yapabileceğiniz işletmeye dönüşüyor.

Kullanmadığınız Eşyalarınızı Hemen Nakite Çevirin

Eğer acilen semt ya da şehir dışına taşınmanız gerekiyorsa, eşyalarınızı yenileriyle değiştirmek istiyorsanız yapmanız gereken şey bizi aramak. Bahçelievler ikinci el eşya alanlar arasında her zaman en yüksek teklifi veren Şair Ticaret, her zaman hizmetinizde olan sabit numarası ve whatsapp hattıyla birlikte aramalarınızı bekliyor. Şair Ticaret, Bahçelievler ikinci el eşya alım satım konusunda güvenle tercih edebileceğiniz en köklü geçmişe sahip olan firmalardan biridir. Satmak istediğini ev eşyalarını bize hemen ulaşarak, ürünlerin gerçek değerinde, üstelik nakit olarak hemen elden çıkarabilirsiniz. Taşınma durumunda yaşanan nakliye sıkıntılarını, eşyalarınızı yüksek katlı binalardan çıkarma derdini unutun ve eşyalarınızı, firmamızın alanında uzmanlaşmış personellerine teslim edin. Yapmanız gerekenler işte bu kadar basit. Bahçelievler spotçuları arasında bulabileceğiniz en kaliteli 2. el eşya alım satım hizmeti sunan firmamıza danışmadan, ikinci el eşyalarınızı sakın nakite çevirmeyin!

Şair Ticaret Sabit Hat Numarası: 0212 442 51 23

Bu numarayı hemen arayarak, Bahçelievler ikinci el eşya alanlar hakkında daha detaylı bilgilere birinci ağızdan ulaşabilirsiniz.

Şair Ticaret Whatsapp Hattı: 0532 723 79 80

Yine dilediğiniz an ulaşabileceğiniz whatsapp hattımız ile de eşyalarınızın fotoğraflarını tarafımıza göndererek, dakikalar içerisinde en iyi fiyat teklifini bizden alabilirsiniz. Ücretsiz nakliyat avantajıyla birlikte ürünleriniz, en kısa sürede adresinizden alınacaktır.

Fetih Caddesi’nde hemen bulabileceğiniz konumuyla Şair Ticaret ve Şair Ticaret 2 spot mağazalarına gelip ürünlerimize göz atmayı sakın ihmal etmeyin. Şirinevler ve Bahçelievler ikinci el eşya alan yerler bölgesinde bulabileceğiniz en kaliteli, en iyi görünüme sahip ikinci el ev eşyaları için, 30 yıla yaklaşan tecrübemizden siz de faydalanın. Bahçelievler ikinci el eşya alanlar arasında en zengin ürün çeşitliliğini sizlere sunabilen mağazamızda, köşeli koltuk takımlarından oturma gruplarına, büro mobilya takımlarından büro oturma gruplarına, küçük boy halılardan büyük boy halılara, ranza çeşitlerinden baza modellerine, tek kişilik yataklardan çift kişilik yataklara, dolaplardan yemek odası takımlarına, ısıtıcılardan soğutuculara, ütülerden ütü masalarına kadar arayıp da bulamadığınız tüm ürünleri en uygun fiyatlarla birlikte satın alabilirsiniz.