İkinci El Eşya Alan Yerler ile Eşyalarınızı Nakite Çevirin!

İhtiyaç dışı kalan ikinci el eşyalarınızı hemen nakit paraya çevirmek istemez misiniz? Yirmi milyona yaklaşan nüfusuyla İstanbul, ülkemizde ticaret ve alım satımın merkezi konumundadır. Öğrenci nüfusunun fazlalığı ve yeni evli çiftlerle birlikte; sürekli yer değiştirmek durumunda kalan memurlar ve bekar hayatı yaşayan kişilerin sayısı hayli fazladır. Yani, ev eşyalarını daha uygun fiyatlarla satın almanın yollarını arayan yüz binlerce insana ev sahipliği yapar İstanbul. İkinci el eşya alım satım konusu tam da bu noktada birçok fırsatı beraberinde getirmektedir. Listemize, ikinci el eşya alan yerler arayışına sahip diğer tüm İstanbulluları da ekleyebiliriz…

Kullanmadığınız Eşyalarınızı Nakite Çevirin Görsel 1

İkinci el eşya alan yerler sayesinde, ihtiyaç fazlası eşyalarınızı nakit paraya çevirebilirsiniz…

İstanbul İkinci El Eşya Alan Yerler

Yukarıda sıraladığımız nedenlerle, İstanbul’da hızla gelişen bir iş kolu yaratan İstanbul spotçuları, elinizde kalan kullanmadığınız eşyaları nakite çevirme fırsatı sunmaktadır. Konuyla ilgili olanların da kolaylıkla tahmin edeceği üzere spotçular, özellikle İstanbul Şirinevler ve Bahçelievler semtlerinde yoğunlaşmış vaziyettedir. Eğer siz de bu civarlarda yaşıyorsanız ve kullanmadığın ikinci el ev eşyalarını satmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. İstanbul’un en değerli semtlerinden biri olan Şirinevler ikinci el eşya alan yerler pazarı olarak da anılmaktadır.

Spotçular caddesi olarak da bilinen bölgede konumlanan Şair Ticaret, bulunduğu yerdeki ilk spotçudur. Şair Ticaret, 1990’lı yılların başından beri aynı güven ortamındaki çalışmalarını Şair Ticaret 2 mağazasına da taşımıştır. Artık evinizde kullanmadığınız televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi elektronik aletler ve beyaz eşyalarınız; yatak, baza, koltuk ve koltuk takımı, masa, sandalye ve takımları, gardrop, dolap gibi mobilyalarınız; küçük mutfak aletleri ve küçük ev aletleri gibi aklınıza gelebilecek her türlü ev eşyasını değerinde satın alan Şair Ticaret, sizlere büyük kolaylıklar sunan çalışma prensibinden asla ödün vermez! Üstün hizmet kalitesi sebebiyle, ikinci el eşya alan yerler listesinde, hiç şüphesiz ilk sıraya yazabileceğiniz bir mağazaya dönüşmüştür.

Kullanmadığınız Eşyalarınızı Nakite Çevirin Görsel 2

Artık kullanmadığınız 2. el eşyalarınızı nakit paraya çevirmek artık çocuk oyuncağı…

Kullanmadığım 2. El Eşyaları Nasıl Nakite Çevirebilirim?

  • Acil taşınmak durumundaysanız…
  • Yeni bir eve taşınma zamanınızın geldiğini düşünüyorsanız ve eşyalarınızı yenileriyle değiştirmek istiyorsanız…
  • Öğrencilik için İstanbul’dan ayrılmak istiyor, eşyalarınızı yanınızda götürerek yüksek nakliye bedelleri ödemek istemiyorsanız ve bunun için ikinci el eşya alan yerler arayışınız varsa…
  • Kullanmadığınız ihtiyaç fazlası ürünleri nakit paraya çevirmek istiyorsanız…

Kullanmadığınız eşyaları gerçek değerinde satmanız için, kendi bölgesinin en güvenilir Şirinevler 2. el eşya alanlar noktasına ulaşın! Şair Ticaret sabit numaralar ya da cep telefonuyla dilediğiniz an ulaşabileceğiniz, whatsapp hattı ile de çok kısa sürede fiyat teklifi alabileceğiniz, güvenilir ve dürüst çalışma ilkesi ilk kurulduğu günden beri benimsemiş olan bir kuruluştur.

Şirinevler ve Bahçelievler semtlerinde yaşayan kişilerin kolayca ulaşabileceği mağazamızda bulabileceğiniz eşyaların herhangi bir sınırı yoktur. Köşeli koltuk takımlarından oturma gruplarına; büro mobilya takımlarından büro oturma gruplarına; küçük boy halılardan büyük boy halılara; ranza çeşitlerinden baza modellerine; tek kişilik yataklardan çift kişilik yataklara; dolaplardan yemek odası takımlarına; ısıtıcılardan soğutuculara; ütülerden ütü masalarına kadar arayıp da bulamadığınız tüm uygun fiyatlı ürünler mağazalarımızda siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Bu sayede, İstanbul ikinci el eşya alan yerler arasındaki en yüksek çeşitliliği de sizlere sunmuş oluyoruz.

Kullanmadığınız Eşyalarınızı Nakite Çevirin Görsel 4

İstanbul’un her noktasından ücretsiz nakliyat avantajı ile eşyalarınızı gerçek değerinde satın…

Şair Ticaret İkinci El Eşya Alımını Gerçek Değerinde Yapıyor

Şair Ticaret, Şirinevler ikinci el eşya alım satım konusunda güvenle tercih edebileceğiniz en köklü geçmişe sahip olan firmaların başını çeker. Evlerinizde artık kullanmadığınız ve yenisini almak istediğiniz tüm eşyaları tarafımızdan fiyat alarak kolayca, ürünlerin gerçek değerinde elden çıkarabilirsiniz. Taşınma durumunda yaşanan nakliye sıkıntılarını, eşyalarınızı yüksek katlı binalardan çıkarma derdini unutun ve eşyalarınızı, firmamızın alanında uzmanlaşmış personellerine teslim edin. Yapmanız gerekenler işte bu kadar basit. İstanbul Şirinevler ikinci el eşya alan yerler pazarından, mümkün olan en büyük karları elde edebileceğiniz firmamıza ulaşmak için aşağıdaki numaraları dilediğiniz an arayabilirsiniz.

Şair Ticaret Sabit Hat Numarası: 0212 442 51 23

Bu numarayı hemen arayarak firmamız hakkında daha detaylı bilgilere birinci ağızdan ulaşabilirsiniz.

Şair Ticaret Whatsapp Hattı: 0532 723 79 80

Yine dilediğiniz an ulaşabileceğiniz whatsapp hattımız ile de eşyalarınızın fotoğraflarını tarafımıza göndererek, dakikalar içerisinde en iyi fiyat tekliflerini tarafımızdan alabilirsiniz.

Kullanmadığınız Eşyalarınızı Nakite Çevirin Görsel 3

Şair Ticaret, ikinci el eşya alan yerler arasında en yüksek teklifleri bulabileceğiniz köklü bir kuruluştur…

Şair Ticaret – İkinci El Eşya Alım Satım

İstanbul Şirinevler Fetih Caddesi’nde kolaylıkla ulaşabileceğiniz konumlarıyla; Şair Ticaret ve Şair Ticaret 2 spot mağazalarına gelip ürünlere bir göz atmayı sakın ihmal etmeyin. Bölgede bulabileceğiniz en kaliteli, en iyi kozmetik forma sahip ikinci el ev eşyaları için, firmamızın 30 yıla yaklaşan tecrübesinden siz de faydalanın! Bize hemen ulaşın, kullanmadığınız ve nakit paraya çevirmek istediğiniz eşyalarınızı hemen, gerçek değerinde satın alalım. İkinci el eşya alan yerler arasındaki en yüksek fiyat teklifi garantisi Şair Ticaret’ten! Yalnızca bulunduğumuz bölgede değil, İstanbul’un her noktasında aynı hizmet kalitesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Avcılar, Ümraniye, Esenyurt, İkinci el eşya alanlar Beylikdüzü gibi lokasyonlar için de bizi arayabilirsiniz. Geniş nakliyat ağımız sayesinde, İstanbul’un her noktasına aynı gün üstün hizmet sunabiliriz.