Şirinevler İkinci El Eşya Alanlar

 

İkinci el alım satım sektörü, İstanbul’da en hızlı büyüyen sektörlerden biridir. İkinci el eşyalarını nakite çevirmek isteyen kişiler, doğru firmayla çalışma koşuluyla birlikte oldukça karlı alışverişler yapabiliyor. Artık kullanmadığınız ve yenisini aldığınız için eskisinin ihtiyaç fazlası durumuna düştüğü eşyalarınızı nakit paraya çevirmek istemez miydiniz? Ayrıca, ilçe ya da şehir dışına taşınma durumunda yanınızda götürerek nakliye masrafı çıkarmasını istemediğiniz eşyaları da aynı şekilde değerlendirebilirsiniz. Kalabalık nüfusuyla birlikte her konuda fırsatlar yaratan İstanbul’da, ikinci el eşya alan yerler konusunda endişelenmenize ise hiç gerek yok. Şirinevler ikinci el eşya alanlar arayışınıza en uygun adrestesiniz!

 

Kelime anlamı olarak spot kavramı, bir malı çok sayıda, fabrikasından ya da toptancısından ucuz ve veresiye alıp piyasa değerinin aşağısına peşin parayla satma işidir. Ancak günümüzde daha yaygın olarak, ikinci el eşya alım satımı yapan yerlere spotçu denmektedir. Spot eşyalar arasında ise çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın ve ocaklı fırınlar, koltuk ve koltuk takımları, yemek odası takımları, baza, yatak ve yatak odası, gardırop gibi akla gelebilecek her türlü ev eşyası bulunur.

 

Artık kullanılmayacak olan eşyaların taşınması ve nakliyesi hayli zordur. Elden değerinde çıkarılması hedeflenen eşyaların gerçek değerinde nakite çevrilmesi fikrinin gerçeğe dönüştüğü bir Pazar olan ikinci el eşya alım satım sektörüne kısaca göz attıktan sonra, sektörün hızlı ve kaliteli biçimde gerçekleştiği semtlere ve firmalara da göz atmakta fayda var.

 

Bu semtlerin başını hiç kuşkusuz Şirinevler çekmektedir. Şirinevler ikinci el eşya alanlar ile birlikte Şair Ticaret İstanbul’un her noktasına hizmet vermektedir. Tüm ikinci el eşyaları gerçek değerinde, sorunsuz biçimde sizlerden satın almaktadır. Nakliye tarafında da ücretsiz hizmet veren firmamız, sizler için en mantıklı seçeneğe dönüşmektedir. Alanında 30 yıla yakın deneyimi bulunan firmamızın profesyonel kadrosu, bizlerle iletişime geçmeniz durumunda sorununuzu en kısa sürede çözecektir. Acil satmak istediğiniz eşyalarınızı ücretsiz nakliyat avantajıyla birlikte, adresinizden en kısa sürede alacaktır.

 

Satmak istediğiniz eşyanız işlevini yerine getiriyorsa, kozmetik olarak iyi görünümünü koruyorsa değerinde satılacaktır. Satılabilme durumuna etki eden diğer olumsuz durumları da gözden geçirdikten sonra eşyalarınızı elden çıkarma süreci zaten çok kısa sürecektir.

 

Kullanım alanına göre listelediğimiz eşyalarınız için belli başlı kriterler ise şöyle…

 

İkinci El Beyaz Eşya Alımı 

İkinci el beyaz eşya alanı, her ev için hayati öneme sahip ürün gruplarını kapsamaktadır. Buzdolabı, fırın, ocak, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların alıcısı her zaman bulunmaktadır. Öğrenciler, yeni evli çiftler ve maddi durumu kısıtlı olan çiftlerle birlikte; geçici kiracı aileler gibi kişilerin sıkça tercih ettiği ikinci el alım satımının önemli bir bölümünü oluşturan bu ürün gruplarında, tamir görmemiş ve görünüm olarak çok yıpranmamış eşyalarınızı değerinde elden çıkarmanız daha kolaydır. 2. el beyaz eşya alımı, Şirinevler ikinci el eşya alanlar arasındaki en popüler ürün gruplarından biridir.

 

İkinci El Mobilya Alımı

Koltuk takımı, yemek takımları, yatak ve baza çeşitlerinin başını çektiği bu ürün grubu için, mobilyaların çok yıpranmamış olması gerekmektedir. Tamir ve bakım gerektiren ürünlerin, sıfır kondisyon ayarındaki mobilyalara nazaran daha uygun fiyatlarla sizden satın alınması oldukça normal bir durumdur.

 

İkinci El Elektronik Eşya Alımı

İkinci el Televizyon, ikinci el lcd tv, cep telefonu, ikinci el mutfak aletleri gibi elektronik cihazların başını çektiği bu ürün grubunda önemli olan, ürünlerin tamir görmemiş ve çok yıpranmamış olmasıdır. Bu durumda olan cihazlarınızı daha iyi miktarlarla elden çıkarmanız daha kolaydır. 2. el lcd tv ve diğer tüm elektronik eşya çeşitleri, Şirinevler ikinci el eşya alanlar pazarındaki bir diğer popüler kategoriyi oluşturmaktadır.

 

İkinci El Koltuk Takımı Alımı

En çok ticareti yapılan ev eşyaları sıralaması yapılsa, ikinci el koltuk alımı listenin en üst sıralarında kendisine yer bulabilir. Koltukların görünüm olarak canlı renkli ve temiz olması, ayaklarının ve gövdesinin sağlam olması yeterlidir. Bu nedenle Şirinevler ikinci el eşya alanlar arasında rekabeti en yüksek olan ürün grubunu oluşturmaktadır.

 

İkinci El Ofis Mobilyaları Alımı

Ofislerde eskimek üzere bırakılamayacak eşyalar da bu sınıfa rahatlıkla dahil edilebilir. Ofis koltukları, 2. el tv ve diğer elektronik eşya grupları, oturma grupları ve aklınıza gelebilecek diğer ürünler için bizden fiyat alabilirsiniz. Böylece, 2. el ofis eşyaları için de en karlı alışverişi firmamız aracılığıyla gerçekleştirmiş olursunuz. Şirinevler ikinci el eşya alanlar arasında kendisine orta sıralarda yer bulan ikinci el ofis mobilyaları için de teklifimizi mutlaka dinlemenizi öneriyoruz.

 

Gelelim Şirinevler ikinci el eşya alan yerler konusunu netleştirmeye…

 

Özellikle İstanbul’un Şirinevler ve Bahçelievler semtlerinde yaşayanların iyi bildiği üzere bu bölgelerde yaşayanların, ikinci el eşyaları nakite çevirme konusunda daha şanslı olduğu bölgelere yakın oldukları bir gerçektir. Bu yüzden Şirinevler ikinci el eşya alanlar açısından oldukça zengin seçenekler sunmaktadır. İkinci el eşya alanlar Bahçelievler ve Bakırköy bölgesinde de kolaylıkla bulunabilir durumdadır.

 

Köklü bir firmayla çalışmak ve eşyalarınızı değerinde, güvenle elden çıkarmak için akla gelen ilk firmalardan olan Şair Ticaret, İstanbul’un Şirinevler semtinde yaklaşık 30 yıldır, aynı özveri ve güven ortamında hizmet vermektedir. Sizlere, Şirinevler ikinci el eşya alanlar içerisinde en yüksek fiyat teklifini sunmaya hazırız! Bizi hemen arayın!

 

Satmak istediğiniz iyi durumdaki tüm eşyalarınız için dilediğiniz an teklif alabileceğiniz iletişim numaraları ise şöyle:

Sabit Hat: 0212 442 51 23

Whatsapp Hattı: 0532 723 79 80