Şirinevler İkinci El Eşya Alım ve Satım

Son aylarda döviz kurlarında yaşanan dalgalanmalarla birlikte ”0” eşya alabilmek daha da zorlaşmıştır. Ekonomik sıkıntılarla başı ağrıyan ülkemizde 2. el alım satımı çok daha önemli bir konuma yerleşmiştir. Elektronik araçlardan beyaz eşyalara, ikinci el mobilya çeşitlerinden ikinci el buzdolabı modellerine kadar hemen her eşya, ilk sahibinden sonra da spotçular çarşısında kendisini satın almak isteyen sahiplerini beklemeye koyulur. İstanbul ikinci el eşya konusunda ülkemizdeki diğer tüm illerin toplamından daha fazla ticaret hacmi barındırır. Böylesi yüksek bir rekabet de ikinci el eşya fiyatları konusunda çok daha esnek, çok daha uygun seçeneklerin doğmasına yol açar. İlçe bazında incelendiğindeyse Şirinevler ikinci el alım satım noktaları, bölgenin insan trafiğini ve ticari başarısını katlayarak ekonomimize büyük katkılar sağlar.

 

Öğrenciler, ailesinden ayrı eve çıkmak isteyen gençler, yeni evli çiftler, ekonomik olarak sıkıntı yaşayan ve bu dönemlerini daha sancısız bir şekilde atlatmak isteyen kişilerin sayısı hayli fazladır. Herkesin iyi bildiği şekliyle ikinci el eşya alım satım sektörü, son yıllarda daha da hızlı bir büyüme içine girmiştir. İstanbul Şirinevler spotçu çeşitliliği ile, bu ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere ziyaret etmeniz gereken ilk semtlerin başında gelir. Uzun yıllardır müşterilerine hizmet veren Şair Ticaret, semtinin en güvenilir ikinci el eşya alım satım noktalarından biri olmayı başarmıştır. 1986 yılında hizmet vermeye başlayan Şair Ticaret, Şirinevler Spotçular caddesi olarak bilinen bölgenin merkezinde, ulaşımı oldukça kolay bir bölgededir. 30 yıla yakın bir süredir müşterilerini her açıdan mutlu etmek için çalışmalarına devam eden firmamızın teklifini dinlemeden hareket etmeyin.

 

Özenle seçilen ve sıfır kondisyonundaymış gibi korunan, yeniden satışa hazırlandıktan sonra yeni müşterilerini bekleyen eşyaları sizlerle buluşturuyoruz. Aynı zamanda firmamızın en önemli özelliği, ikinci el eşya alım konusunda müşterilerini asla üzmeyen ticaret ahlakıdır. Bu anlayış ile birlikte 30 yılı aşan tecrübesi sayesinde, oluşabilecek güven sorunlarını en başında ortadan kaldırmaktadır.

 

Şirinevler İkinci El Eşya Alan Yerler

Firmamızdan spot buzdolabı, spot beyaz eşya ve diğer tüm ikinci el ev eşyası satımı tekliflerini oldukça hızlı şekilde iletebiliriz. Fiyat tekliflerini mail, telefon ve whatsapp üzerinden alabilirsiniz. Fiyat teklifini çok hızlı bir şekilde iletebilen profesyonel ekibimiz, değerinde vereceği tekliflerle birlikte sizleri çok büyük bir dertten kurtaracak. En kısa sürede 2. el eşyanızı adresinizden teslim alacağız. Dükkan dükkan gezmenize ve fiziksel olarak yorulmanıza hiç gerek kalmadan, Şirinevler ikinci el eşya alanlar arasındaki en köklü firmalardan biriyle buluşmanız işte bu kadar kolay. Kurulduğu andan günümüze dek yaklaşık 5.000 adet alım satım yapan Şirinevler Şair Ticaret, taşınma işlemlerinizi de bu sayede hızlandıracaktır.

 

İkinci el ofis mobilyaları, az kullanılmış elektronik eşya çeşitleri, beyaz eşya, gardrop, 2. el koltuk takımları, ucuz öğrenci evi eşyaları gibi aklınıza gelebilecek her türlü ürüne, piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bunun için sokak sokak, mağaza mağaza gezmenize gerek yok! Döviz kurundaki dalgalanmalardan sonra cep yakan etiket fiyatlarını kabul etmenize gerek yok. Geleceğinizde borçlanarak kredi kartı, senet gibi can sıkıcı deneyimler yaşamanıza da gerek yok. Spotçular çarşısı fiyatları incelemesinde bulunan herkesin iyi bildiği üzere, sıfır kondisyonuna oldukça yakın bulunabilen ev eşyalarıyla birlikte çok daha düşük maliyetlerle yapılabilir. En kaliteli yaşam alanlarını siz de bu sayede en uygun fiyatlarla kurabilirsiniz.

 

0212 442 52 23 numaralı sabit hattımıza ya da 0532 723 79 80 numaralı Whatsapp hattımıza hemen ulaşarak, değerinde satmak istediğiniz eşyalarınız için tarafımızdan teklif alabilirsiniz. Şair Ticaret’in üstün kalite anlayışı ve köklerini geçmişinden alan ticari ahlakı sayesinde tüm ihtiyaçlarınız için en doğru adımları atmanız işte bu kadar kolay. İkinci el eşya alan yerler arayışınız için Bizi hemen arayın!